Всеукраїнський конкурс учнівської творчості. Есе на тему: «На оновленій землі Врага не буде, супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люде на землі…»

30.12.14р. Всеукраїнський конкурс учнівської творчості. Есе на тему: «На оновленій землі Врага не буде, супостата, А буде син, і буде мати, І будуть люде на землі…»

(Т.Г.Шевченко).

Підготував Талько І.:images

Тиждень історії

 ПЛАН ЗАХОДІВ

ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ІСТОРІЇ

Дата

Заходи

Понеділок24.11.2014 1. Відкриття тижня історії (оголошення про виставку стіннівок на тему (2-3 курс) «70-чя визволення України від німецьких  загарбників», (1 курс ) «100– річчя  початку Першої Світової війни».2. Виставка-експозиція до Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні «І запалали свічки пам’яті та скорботи…».

3. Перегляд документальних фільмів про роки голодомору на Україні

Вівторок25.11.2014 1. Виховний захід до Дня Гідності та Свободи.2. Вечір-реквієм «Де пролилась українська кров, там  зацвітають маки»
Середа 26.11.2014 Олімпіада з історії
Четвер27.11.2014 Відкритий урок з предмета «Історія України» на тему: «Активізація опозиційного руху в другій половині 60-х-поч.70-х рр. в Україні»
П’ятниця 28.11.2014 1.  Віртуальна Інтернет-подорож «7 чудес світу та 7 чудес України».2. Завершення тижня та відзначення кращих робіт у виставці стіннівок на історичну тематику

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ІСТОРІ.

24.11.2014 ПОНЕДІЛОК

Виставка-експозиція до Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні «І запалали свічки пам’яті та скорботи…».

(МАТЕРІАЛИ ПІДБИРАЛИ УЧНІ ВСІХ КУРСІВ)

Перегляд документальних фільмів про роки голодомору на Україні.

(учні 12 групи)

IMG_2852 IMG_2868 IMG_2874 IMG_2876 IMG_2877 IMG_2880

 25.11.2014 ВІВТОРОК

Вечір-реквієм «Де пролилась українська кров, там  зацвітають маки»

(з учнями 12 групи)

DSCN2155 DSCN2182 DSCN2188

 26.11.2014 СЕРЕДА

Олімпіада з історії

В рамках проведення тижня історії було проведено олімпіаду з історії серед учнів 1-2-3 курсів.

IMG_2882 IMG_2886 IMG_2887

 УЧАСНИКИ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ

 2 група

  1. Дідовець Д.
  2. Скрицький А.
  3. Джум Л.

 

3 група

  1. Іщук М.
  2. Мусатов Б.
  3. Єлісеєв В.

 

4 група

  1. Собко С.
  2. Мізевич Д.
  3. Войналович А.
  4. Суханов Є.

 

12 група

  1. Чумак К.
  2. Радчук Б.

 

13 група

  1. Саленко Є.
  2. Кособуцький Д.
  3. Костевський С.

 

14 група

  1. Багінський М.
  2. Мамула Я.
  3. Назімов І.
  4. Талько І.

 

22 група

  1. Смук Н.
  2. Широкова А.
  3. Кузьміч І.

 

23 група

  1. Малецький В.
  2. Бартош О.
  3. Косюченко А.

 

24 група

  1. Сардак С.
  2. Прохницький О.
  3. Домс А.

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ

 

1 КУРС 2 КУРС 3 КУРС
1 місце 1 місце 1 місце
Дідовець Д.  Мамула Я. Прохницький О.Домс А.
2 місце 2 місце 2 місце
Джум Л. Багінський М. Чумак К. Сардак С.Бартош Є.
3 місце 3 місце 3 місце
Мізевич Д. Назімов І. Косюченко А.Малецький В.

 

27.11.2014 ЧЕТВЕР

Відкритий урок з предмета «Історія України» на тему: «Активізація опозиційного руху в другій половині 60-х-поч.70-х рр. в Україні»

(учні 24 групи)

 

28.11.2014 П’ятниця

Віртуальна Інтернет-подорож «7 чудес світу та 7 чудес України».

(група 14)

Завершення тижня та відзначення кращих робіт у виставці стіннівок на історичну тематику

(краща газета Згодзінського М. з 24 групи)

images (9) IMG_2819

 

 

 

 

1 25 26 27 28 29 30